Lékárníci v ČR: Jak Získat Profesionální Péči o Oční Zdraví a Prevenci Onemocnění

Naše stránka vám usnadní najít lékárnu s vhodnou polohou a dostupnými léky pro vaši pohodu. Nabízíme široký výběr lékáren s různými specializacemi a aktuálními akcemi na léky.

Recenze lékáren pro pohodlný nákup léků a cen

Péče o zdraví s námi je cestou k lepšímu já a výhodám.

Lékárna U Nemocnice (Magistr Martin)

Nabízíme léčivé přípravky, doplňky a náhrady výživy, čaje, kosmetiku a zdravotnický materiál. V sortimentu naleznete dětské zboží, pomůcky pro inkontinentní pacienty a zdravotnickou obuv. Poskytujeme odborné informace o lécích, vybavení lékárniček a měření krevního tlaku.

Lékárna Viola

Prodej léků a farmak, bylinných čajů, dětské a kojenecké výživy, ortopedických pomůcek. Poskytování poradenství v oblasti užívání léků.

Lékárna nemocnice Cheb

Provoz lékárny.

Lékárna Grand

Provoz lékárny. Nabízíme kompletní sortiment léků, přípravu léčiv dle receptu včetně nosních a ušních kapek, homeopatická léčiva, vitamínové přípravky pro děti i dospělé, léčebnou kosmetiku pro péči o vlasy, pleť problematickou i zralou, kůži nohou, zdravotnický materiál, očkovací látky a další.

U svaté Ludmily

Provoz pohotovostní lékárny. Distribuce léků, léčiv, vitamínů či potravinových doplňků. Prodej kosmetiky značek A-Derma, Avene, Bioderma, Eucerin či Green Swan včetně konopných krémů. Nabídka homeopatik, kojenecké a kloubní výživy, doplňků stravy, prostředků na posílení imunity, kartáčků na zuby.

LÉKÁRNA ipc U Soudu

Provozujeme lékárnu, která je specializovaná na bezlepkový sortiment a homeopatické přípravky. V nabídce jsou také léky na lékařský předpis i volně prodejné. Poskytujeme konzultace Bachových květinových esencí.

Lékárna Pod Štítem

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léčiv vázaných na lékařský předpis i volně prodejných, homeopatik a pomůcek při inkontinenci. Nabízíme léky na zlepšení vitality, široký výběr čajů, obvazový materiál a základní sortiment veterinárních přípravků. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U Bílého anděla

Provoz lékárny. Nabízíme léky na předpis i volně prodejné. Prodáváme vitamíny, minerály, doplňky stravy, čaje, léčebnou kosmetiku, zdravotnickou obuv a další. Možnost změření krevního tlaku zdarma.

Lékárna Klánovice

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Libčice

Provozujeme lékárnu.

Lékárna 203-02

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických přípravků. Prodáváme dětskou kosmetiku, homeopatika, bylinné čaje, sportovní výživu, vitamíny, minerály, potravinové doplňky, léčiva na alergie, bolest či posílení imunity.

Lékárna Na Sekyře

Prodej farmaceutických výrobků. V našem sortimentu naleznete přípravky na tělo i vlasy, čaje, přírodní produkty, homeopatika, teploměry a další. Nabízíme také antibakteriální make-upy, vitamíny, minerály, zdravotnický materiál a jiné zboží. Poskytujeme možnost platby kartou.

Lékárna Vojenské nemocnice

Prodej farmaceutických výrobků a zdravotnické techniky.

Lékárna Klecany

Zabýváme se prodejem léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Nabízíme výdej a přípravu léků na lékařský předpis.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy