Lékárníci v ČR: Odborné Rady pro Péči o Duševní Zdraví a Prevenci Stresu

Bezpečnost a Důvěra: Otevřené Lékárny dbají na bezpečnost vašich léků. S námi máte jistotu, že každý lék, který zakoupíte, je ověřen a odpovídá nejvyšším standardům kvality.

Ušetřete čas s kompletním seznamem lékáren

Lékárníky v ČR: Jak Zajistit Profesionální Rady a Širokou Nabídku Léčiv

Lékárna DPS Levná pilulka Říčany

Jsme lékárna základního typu s rozšířeným lékárenským poradenstvím a s rozšířeným prodejem čajů, enzymatických a vitamínových přípravků, veterinárních přípravků a kosmetiky. Součástí lékárny je internetový prodej realizovaný e-shopem.

Lékárna nemocnice Kolín

Prodej farmaceutických přípravků. Nabídka čajů, digitálních teploměrů a vitamínových doplňků.

Lékárna 12

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatiky, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

Lékárna Nemocnice Slaný

Lékárna zajišťuje kompletní lékárenskou péči pro pacienty nemocnice a širokého okolí.

Lékárna PHARMGEST Příbram

Kamenná lékárna v centru města.

Lékárna Cedr

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatiky, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Centrálka

Výdej léků na lékařský předpis. Prodej léčiv bez lékařského předpisu a potravinových doplňků. Jsme člen sdružení Magistra.

Dorea

Prodej farmaceutických přípravků, vitamínů a potravinových doplňků. Nabídka zdravotní obuvi a zdravotních potřeb.

Lékárna Na Sídlišti

Provozujeme lékárnu. Nabízíme farmaceutické výrobky, veterinární přípravky, zdravotnické prostředky, vitamíny, doplňky stravy, čaje, homeopatika, kosmetiku pro dospělé i děti či potřeby pro kojence. Výdej léků na předpis, volný prodej, zdravotnické potřeby a veterinární léčiva.

Mgr. Štěpánka Trnobranská

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme zdravotnický materiál, čaje, minerály a homeopatika.

Lékárna Bystřice

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje.

OOVL - Lékárny Křinec

Zabýváme se výdejem farmaceutických přípravků, léčiv či poravinových doplňků.

Lékárna Olšanka - výdejna léčiv

Provoz výdejny léčiv.

Lékárna Pečky

Prodej farmaceutických přípravků a léků.