Profesionální Lékárníci v ČR: Jak Získat Odbornou Podporu pro Ochranu Zraku

Zdraví je na prvním místě. Najděte lékárnu v Jindřichově Hradci pomocí naší spolehlivé platformy. Rychlý přístup k informacím pro vaše potřeby.

Zlín, město bot a nyní i péče o zdraví

Lékárenský Průvodce Českou Republikou: Rychlý Přístup k Odborným Radám a Nabídce Léčiv

Lékárna Hradec

Provoz lékárny. Prodej farmaceutických výrobků.

LÉKÁRNA HAVÍŘOV

Provoz lékárny.

Lékárna U Nemocnice

Prodej farmaceutických přípravků, kosmetiky a zdravotnických prostředků.

BENU lékárna

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme prodej léků, zdravotnického materiálu, výživy pro děti, léčebné kosmetiky a dalšího doplňkového sortimentu.

Lékárna AGEL

Poskytujeme pacientům komplexní lékárenskou péči. Poskytujeme výdej na recept, elektronický recept, poukazy, zajišťujeme volný prodej potravinových doplňků, kvalitních čajů, kosmetiky, pomůcek pro inkontinenci i dioptrických brýlí.

Lékárna Kravaře s.r.o.

Prodej farmaceutických výrobků. Výdej léků na recept.

OOVL - Lékárna

Provozujeme lékárnu. Výdej léků na elektronický i klasický recept, výdej zdravotnických potřeb na poukaz, prodej volně prodejných léků a parafarmaceutik - doplňky stravy, vitamíny a minerály, kosmetika, bylinné čaje, atd.

LÉKÁRNA ipc Poruba

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Nabízíme léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny a kosmetiku.

Lékárna 6 LEMAK

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léků a farmaceutických přípravků. Nabízíme volně prodejné léky i na předpis. Poskytujeme lékárenskou péči. Zajišťujeme zákaznické karty. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Sagena

Provoz lékárny. Prodej farmaceutických výrobků, homeopatik a kosmetiky. Odborné konzultace ohledně správného užívání léčiv.

LÉKÁRNA APOTÉKA

Nabízíme sortiment léčivých přípravků a běžně používaný zdravotnický materiál. Prodáváme pomůcky pro astmatiky, diabetiky a inkontinentní pacienty.

Lékárna Městské nemocnice Ostrava

Zajišťujeme dodávání léčiv, infuzí, antibiotik, enterální a parenterální výživy či zdravotnického materiálu do nemocnice. Vydáváme léčiva na recept i bez něj. Prodáváme farmaceutické a zdravotnické potřeby. Poskytujeme možnost měření tlaku i diagnostiky pleti. Nabízíme pohotovostní výdej léčiv.

Lékárna U sv. Františka

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva, homeopatika a zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete u nás také čaje a vitamíny.

OOVL - L. Selma, s.r.o.

Provoz lékárny.