Specializované lékárny a jejich nabídka služeb

Prevence Nemocí s Otevřenými Lékárnami: Jsme váš partner v prevenci nemocí. Sledujte naše rady a nabídky na produkty pro posílení vašeho zdraví.

Máme k dispozici celou řadu léků

Nejbližší Lékárna v ČR: Jak Vybrat Správnou Lékárnu pro Vaše Zdraví

Lékárna - EUC Klinika Plzeň

Provozujeme výdejnu léčiv. Nabízíme velký výběr volně prodejných léků, doplňků stravy, bylinných čajů a léčebné kosmetiky, široký sortiment zdravotnických pomůcek a zdravotnického materiálu a profesionální poradenské služby.

OOVL - L Kbely

Zabýváme se prodejem léčivých přípravků a výdejem léků na předpis. Prodáváme doplňky stravy, čaje, homeopatika i dětskou výživu. V sortimentu naleznete léčebnou kosmetiku Vichy, Bioderma a La Roche Posay. Nabízíme veterinární přípravky a potřeby pro zvířata.

Lékárna Lipno

Prodej farmaceutických přípravků, kojeneckého zboží, zdravé výživy, slunečních i dioptrických brýlí, vitamínů, zdravotnického materiálu a potravinových doplňků. Nabídka kosmetiky značek Vichy, La Roche, Eucerin, Doliva či Linola. Výdej léků na předpis i volně prodejných. Poskytujeme poradenství.

Benu Lékárna U Hygie

Provozujeme lékárnu s nabídkou volně prodejných léků i léků na předpis za výhodné ceny. Nabízíme potravinové doplňky, dětskou výživu a kosmetiku, léčivé byliny i čaje. Prodáváme potřeby pro zubní hygienu, léčebnou kosmetiku, veterinární přípravky či autolékárničky.

Lékárna Štěpánov

Lékárna nabízí široký sortiment homeopatik, veterinárních a zdravotnických potřeb.

Lékárna Dukla

Výdej léků na lékařský předpis a volný prodej. Kompletní poradenský servis.

Lékárna Krásná Lípa

Nabídka volně prodejných léků, prostředků na podporu zdraví, vitamínů a potravinových doplňků homeopatie, čajů, kosmetiky. Prodej bezlepkových potravin, inkontinentních pomůcek a dětského sortimentu, kosmetických přípravků na opalování, zubních past i dekorativní kosmetiky. Člen sdružení Magistra.

Nemocniční lékárna Masarykovy nemocnice

Prodej a vydávání léků. Příprava léčivých přípravků včetně očních kapek. Prodej doplňků stravy a zdravotnických pomůcek. Nabídka poradenství.

Lékárna TILIA

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léků, potravinových doplňků, prostředků zdravotnické techniky, pomůcek pro inkontinenci, dětské a kloubní výživy či léčivých bylin. Poskytujeme poradenství v oblasti užívání léků. Nabízíme zákaznické věrnostní karty.

Lékárna Pharmacia

Naší specializací je především příprava léčivých přípravků pro pacienty se specifickými zdravotními problémy nebo pro ty skupiny pacientů, kde registrované léčivé přípravky nemohou zajistit požadovanou sílu léku nebo nejsou na trhu dostupné (např. pro dětské pacienty, seniory).

Lékárna U polikliniky

Nabídka léků a potravinových doplňků. Prodej zdravotnických potřeb.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy